Casa Lisboa Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Puerto Vallarta Casa Lisboa Villa Puerto Vallarta ligt binnen zo'n dan 15 minuten rijden van de Boulevard van Puerto Vallarta en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Gasten de Vuurtoren El Faro op 3 km verderop vinden en het centrum van Puerto Vallarta binnen 20 minuten te voet bereiken. Het dorp Quimixto is niet ver van deze 160 m² grote villa gelegen. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie binnen 25 minuten wandelafstand van Galerias Vallarta.
Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een apart toilet. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.
Een kitchenette is uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, zodat u uw favoriete maaltijden kunt bereiden. Antojeria Pibil bevindt zich op minder dan 1 km afstand van deze gesitueerde in Puerto Vallarta Casa Lisboa Villa en serveert Spaanse gerechten. Het busstation Poetas y Calle Oporto bevindt zich op een steenworp afstand van Casa Lisboa Villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Lisboa Villa?
Gasten van Casa Lisboa Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Lisboa Villa van de luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz?
Casa Lisboa Villa ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven Licenciado Gustavo Diaz Ordaz. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Lisboa Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Lisboa Villa is $71. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van deze villa?
Gasten van deze villa kunnen eten in Antojeria Pibil restaurant, dat Spaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Lisboa Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Lisboa Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Lisboa Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Lisboa Villa.